Заявка №
20015
✓ Пристрій, виробник, модель

Медіаплеєр (Smart TV приставка) iNeXT TV3 створений для перегляду онлайн відео, аудіо, фото, незалежно від формату з високою якістю звуку та зображення, включаючи 4K. Модель працює на ОС Android TV версії 6.0.1, має 1 Гб оперативної пам'яті, підтримку 3D, а також підтримку відео форматів AVI, MPG, MKV, MOV, VOB, M2TS, FLV, 3GP, MPEG, DAT, MP4 та інших. Пристрій має роз'єм HDMI V2.0, USB 2.0, Ethernet: (RJ45) LAN 100 Мбіт/с та іншими.

✓ Причина виклику телемайстра

Замовник потребує підключення приставки Smart TV до 32-дюймового телевізора Samsung, у якого ця функція відсутня. З цієї причини він викликав спеціаліста, який обслуговує на виїзді за адресою м. Київ, 40 станція метро «Дорогожичі».

✓ Діагностика телемайстра

Телемайстер приїхав за вказаною адресою та побачив, що телевізор використовується на рідній підставці та встановлений на тумбі. Для підключення приставки Smart TV до телевізора потрібно 2 складові - безпосередньо сама Smart TV приставка з наявністю порту HDMI та кабель HDMI. Оскільки в цьому випадку є і те, й інше, телемайстер приступив до роботи.

✓ Роботи з виконання заявки

У цьому випадку підключення Smart Box здійснювалося за допомогою спеціального кабелю HDMI. Після результативного підключення виконано встановлення необхідних замовнику додатків (видно на світлині №1). В результаті замовник отримав можливість переглядати у відмінній якості найпопулярніші канали, включаючи Гумор, 24 СВІТ, FRANCE 24, CNC WORLD та багато інших.

✓ Загальна вартість послуги телемайстра

Ціна підключення приставки та встановлення додатків склала 400 грн.

✓ Висновки та поради телемайстра

Після результативного підключення приставки Smart TV, яке виконувалось у присутності замовника, фахівець ознайомив його з усіма перевагами моделі iNeXT TV3, розповів, як правильно її експлуатувати, щоб скористатися з усіх можливостей. Наприклад, крім стандартного пульта, користувач може керувати приставкою, скориставшись програмою на своєму смартфоні.

Додати коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.