Заявка №
90191
✓ Пристрій, виробник, модель

32-дюймовий LED телевізор Самсунг UE32N5300AUXUA (Samsung) наділений безліччю цікавих технологій, за рахунок яких користувач має можливість насолодитися відмінною якістю як зображення, так і звуку. Контраст і кольори відтінків, а також мінімальні спотворення на екрані, все це досягається завдяки технології Micro Dimming Pro. Модель доповнена функцією Smart TV та Wi-Fi.

✓ Причина виклику телемайстра

Клієнту потрібне налаштування Смарт ТВ на телевізорі, з цієї причини фахівець, що працює на виїзді приїхав за вказаною адресою в Оболонський район м.Києва. Від замовника він дізнався, що телевізор раніше не відкривався, його ремонт не виконувався.

✓ Діагностика телемайстра

Телевізор встановлений в ніші меблів на «рідний» підставці. Він в хорошому стані, без будь-яких видимих механічних пошкоджень. Як засвідчує практика, робота Смарт ТВ неможлива без наявності інтернету, підключити який можна відразу декількома способами: через кабель від маршрутизатора, за допомогою Wi-Fi і ін. В даному випадку можливе налаштування Смарт ТВ на телевізорі бездротовим способом.

✓ Роботи з виконання заявки

Щоб встановити з'єднання з інтернетом були виконані наступні дії: спочатку майстер перейшов в меню в пункт "Налаштування мережі" - "бездротова". З'явився список доступних Wi-Fi з'єднань. Після вибору необхідної мережі, введений пароль, виконане налаштування Смарт ТВ на телевізорі. В результаті користувач зможе скористатися своїми улюбленими додатками, включаючи Бізон ТВ, КіноHD та ін.

✓ Загальна вартість послуги телемайстра

Дана послуга коштувала 350 грн.

✓ Висновки та поради телемайстра

Оскільки Smart TV - «розумне» телебачення майбутнього, виконати його налаштування в домашніх умовах, не транспортуючи громіздкий телевізор в мастерню, виявилося правильним рішенням. Після виконання всіх маніпуляцій, телемайстер поділився з користувачем усіма нюансами по використанню даної функції, завдяки якій відкриваються великі можливості перегляду улюбленого відео контенту.

Додати коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.