Заявка №
90190
✓ Пристрій, виробник, модель

У 42" РК LED телевізорі ЛДЖІ 42LF580V (LG), що зібраний в 2015 році, втілені всі сучасні розробки, у тому числі наявність функції Smart TV. У телевізорі використовується потужний процесор зображення Triple XD, у нього інтегрований модуль Wi-Fi. Модель має хороший набір роз'ємів та портів, таких як, три HDMI, три USB 2.0 і інші.

✓ Причина виклику телемайстра

Дізнавшись вартість заміни матриці телевізора LG, замовник спочатку хотів, щоб телемайстер приїхав до нього на дім та зробив ремонт, оскільки екран сильно розбитий. Але це не можливо, тому телевізор доставлений в сервісний центр. Від корисувача дізналися, що проблема трапилася під час святкування дня народження, спрямована пляшка шампанського зіграла злий жарт, тому що корок потрапив у екран телевізора, що розташований на стіні.

✓ Діагностика телемайстра

На екрані «північне сяйво», там де був удар - дірка, від неї довгі тріщини, що нагадують квітку. Верхня частина матриці світла, на ній багато кольорових смуг, в деяких місцях проглядаються горизонтальні лінії. Вгорі між тріщинами велика пляма синього кольору. По всій панелі багато кольорових ліній. Над логотипом LG світла пляма, що теж складається з ліній. В даному випадку вартість заміни матриці телевізора LG буде відповідною.

✓ Роботи з виконання заявки

Ми зуміли замовити та купити відповідну матрицю, оскільки в даній сфері діяльності маємо великий досвід. Після демонтажу зіпсованої деталі нами встановлена нова з подальшими налаштуваннями. Замовника вартість заміни матриці телевізора LG повністю влаштувала.

✓ Загальна вартість послуги телемайстра

Разом з новою матрицею вартість 6800 грн.

✓ Висновки та поради телемайстра

Незважаючи на те, що телевізор був встановлений досить високо на стіні, це не завадило виникненню такої складної несправності, що в результаті призвела до дорогого ремонту. Телемастер поділився з користувачем багатьма корисними рекомендаціями щодо подальшої правильної експлуатації телевізора. Увагу акцентовано на тому, що наступний подібний ремонт може виявитися не рентабельним.

Додати коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.