Заявка №
90185
✓ Пристрій, виробник, модель

Телевізор Тошиба 32AV833G (Toshiba) - це модель без наявності функції Smart TV, вона з хорошим асортиментом роз'ємів, у число котрих входять HDMI, SCART, USB та інші. До переваг даного телевізора можна віднести хороший кут огляду, що складає 178°/178°, як по вертикалі, так і по горизонталі, використання потужного процессора зображення.

✓ Причина виклику телемайстра

Необхідно підключити Т2 до телевізора, а саме, Romsat TR-2018HD вдома у замовника, що проживає в Голосіївському районі м.Києва. Цей цифровий ефірний Т2 ресивер був створений для отримання прийому цифрового ефірного телебачення (стандарти DVB-T та DVB-T2), в форматах стиснення MPEG2 та MPEG4 зі стандартною (SD) та високою (HD) роздільною здатністю зображення. Приставка наділена чутливим тюнером, у неї швидкісне перемикання каналів і швидкий вихід з режиму очікування.

✓ Діагностика телемайстра

Фахівець, що приїхав за вказаною адресою у найзручніший для клієнта час, довідався, що дана модель не підтримує функцію Смарт ТБ, тому вирішив підключити Т2 до телевізора, щоб розширити його функціонал. Телевізор розташований в кімнаті на спеціальній тумбі, недалеко від вікна, він у відмінному стані. Замовник повідомив, його ще не розкривали і не ремонтували. Тут же на столі поруч з телевізором буде розташовуватися Т2 приймач.

✓ Роботи з виконання заявки

У даному випадку для підключення довелося задіяти спеціальний кабель. Безпосередньо сам ресивер встановлений в горизонтальному положенні. Зроблене налаштування антени. Після того, як вдалося підключити Т2 до телевізора користувач отримав можливість переглядати свої улюблені канали, у число яких входить 1+1.

✓ Загальна вартість послуги телемайстра

Підключення та налаштування телевізора - 250 грн.

✓ Висновки та поради телемайстра

Це було правильне рішення придбання та підключення до телевізора цифрового ефірного Т2 приймача, оскільки сам телевізор, хоч і не підтримує цю функцію, однак в хорошому стані і зможе пропрацювати ще досить тривалий час. Відповідно купувати новий дорогий телевізор немає потреби. Телемастер дав всі рекомендації по використанню цифрового приймача, відповів на всі питання, що цікавлять замовника. 

Додати коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.