Заявка №
90272
✓ Пристрій, виробник, модель

До 32'' телевізору Sony Bravia потрібне підключення Smart TV приставки NETBOX X96 S905W, що працює на 4-х ядерному процесорі Amlogic S905W з 5-ти ядерним відео прискорювачем Mali-400 MP2. Основним показником функціональності даного пристрою можна вважати використання ОС Android версії 7.1. Доповненням до цього є можливість відтворення 4К-контенту, підтримка безлічі інтернет-сервісів, а також сервісів інтернет-телебачення стандарту IPTV та OTT.

✓ Причина виклику телемайстра

Щоб отримати можливість переглядати свої улюблені канали, користувач викликав телемайстра, що працює на виїзді щоб ним було виконано підключення Smart TV приставки, а також зроблені налаштування та установка додатків приставки.

✓ Діагностика телемайстра

Телемайстер, що приїхав за потрібною адресою (Солом'янський район м.Києва), в першу чергу вивчив всі нюанси по підключенню цієї приставки до телевізора, який не підтримує функцію Smart TV. 

✓ Роботи з виконання заявки

Щоб підключення Smart TV приставки було зроблено на високому професійному рівні, телемайстер виконав кілька етапів, а саме, локалізацію, встановлення необхідних додатків для телебачення і кінофільмів, а також прив'язку гугл аккаунта до пристрою та додатків. Тепер користувач може скористатися широким асортиментом різних додатків.

✓ Загальна вартість послуги телемайстра

Така послуга на виїзді обійшлася клієнту 350 грн.

✓ Висновки та поради телемайстра

Підключити до телевізора цифровий приймач — це правильне рішенням з боку користувача. Йому надані конкретні рекомендації щодо подальшого використання додатків, за допомогою яких він зможе у відмінній якості на великому екрані дивитися улюблений контент. 

Додати коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.