Заявка №
90264
✓ Пристрій, виробник, модель

Плазмова панель Піонер PDP-506PE (Pioneer) з 50-дюймовою матрицею та великою кількістю інтерфейсів, завдяки чому користувач має можливість вибрати оптимальне підключення джерела сигналу. Ця модель без наявності функції Smart TV, тому потрібне підключення Т2 до плазми.

✓ Причина виклику телемайстра

Замовник, що мешкає в місті Києві (Святошинський р-н. Борщагівка) викликав телемайстра до себе додому, щоб він виконав підключення Т2 до плазми, а саме сет-топ-боксу стандарта 2-го покоління ефірного цифрового мовлення DVB- T2 - Trimax TR-2012HD.

✓ Діагностика телемайстра

Фахівець, що приїхав в домовлений час дізнався, що плазма встановлена на підлозі у вітальні, поруч на столі розміщений тюнер Pioneer PDP-R06XE. Тут же буде знаходитися підключений приймач Т2 - Trimax TR-2012HD, який спеціально розроблений для роботи в мережі провайдера цифрового ефірного мовлення України. Даний ресивер можна підключити до телевізора двома способами: або через композитний вихід за допомогою аудіо-/відео- шнура «тюльпан» або за допомогою цифрового підключення через HDMI кабель.

✓ Роботи з виконання заявки

У даному випадку підключення Т2 до плазми виконувалося за допомогою спеціального кабелю. Після результативного підключення, замовник зможе в відмінній якості переглядати всі свої найулюбленіші канали, в тому числі Кіноточка, СТБ, Новий канал, К-2, Мега, Pixel та багато інших. 

✓ Загальна вартість послуги телемайстра

Така послуга на виїзді коштує 350 грн.

✓ Висновки та поради телемайстра

Після проведенння всіх робіт, фахівцем дані необхідні рекомендації по правильній експлуатації підключеного цифрового приймача. Також телемайстер поділився з замовником усіма перевагами і можливостями цього сучасного Т2 ресивера.

Додати коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.