Заявка №
20036
✓ Пристрій, виробник, модель

43-дюймовий РК LED телевізор Філіпс 43PUS6401/12 (Philips), що зібраний у Польщі, наділений найпрогресивнішими технологіями та функціями, включаючи Smart TV (ОС Android 6.0), WI-Fi та широкий спектр роз'ємів - 3 USB, 4 HDMI, SC (RGB/CVBS), Ethernet-LAN RJ-45 та інші. У телевізорі використовується фонова підсвітка Ambilight, завдяки якій візуально розширюються межі екрана та посилюються враження від перегляду.

✓ Причина виклику телемайстра

Користувач викликав телемайстра, який працює на виїзді до Святошинського району (Борщагівка), щоб у його присутності було виконано налаштування телевізора Смарт ТВ, а саме, налаштування Android та додатків, для отримання можливості переглядати на великому екрані улюблені передачі, різні програми, а також інший контент.

✓ Діагностика телемайстра

В певний час фахівець приїхав до замовника додому та побачив, що телевізор встановлений у вітальні на спеціальній тумбі. Така послуга, як налаштування телевізора Смарт ТВ відкриває необмежені можливості, оскільки операційна система Android відмінно оптимізується під усі пристрої, та телевізори не виняток, працюючи якісно, без "глюків", "гальмування" та інших вад.

✓ Роботи з виконання заявки

У присутності замовника фахівець виконав налаштування Smart TV, встановив та запустив різні програми, у тому числі YouTube. Після налаштування телевізора Смарт ТВ він показав користувачеві, як працювати з кнопками, які відповідають за навігацію, розповів, як правильно застосовувати зовнішні закладки, в які можна зберігати плейлисти, доступні для комфортного перегляду. На світлині №3 видно, що після налаштування Андроїд ТВ користувач отримав можливість використовувати такі програми, як YouTube, Віват ТВ, КіноПошук, ЯПфайли, FEX.NET та багато інших.

✓ Загальна вартість послуги телемайстра

Виконане налаштування ОС Android обійшлося клієнту 400 грн.

✓ Висновки та поради телемайстра

Такі додатки, як YouTube та інші, які встановив та налаштував телемайстер, є максимально популярними, оскільки відрізняються широким спектром різних функцій, а також простотою та зручністю використання. У цьому випадку налаштування телевізора Смарт ТВ було з боку користувача правильним рішенням, оскільки тепер він отримав необмежені можливості.

Додати коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.