Заявка №
90260
✓ Пристрій, виробник, модель

42-дюймовий LED телевізор ЛДЖ 42LN575V, в якому використовуються найпрогресивніші технології, такі як, Smart TV та Wi-Fi, відрізняється хорошим кутом огляду 178°/178°. У ньому застосовано потужний процесор зображення Triple XD Engine. Завдяки трьом роз'ємам USB 2.0 та трьом HDMI, цей телевізор може виступати в ролі повноцінного домашнього кінотеатру.

✓ Причина виклику телемайстра

Замовник викликав телемайстра, що працює на виїзді, щоб він виконав налаштування Smart TV LG. Спеціаліст приїхав в домовлений час в район «Почайна» (20-я станція Київського метрополітену) та дізнався, що також потрібно встановити додаткі YouTube та Fork Player.

✓ Діагностика телемайстра

Телевізор розміщений у вітальні, він кріпиться до труби, яка виходить зі стелі. Fork Player представляє собою додаток, котрий можливо встановлювати на телевізори, у яких є функція Smart TV. За допомогою цієї програми користувач може шукати та дивитися кінофільми в режимі онлайн через відкриті джерела. Після налаштування він також зможе отримувати величезну кількість контенту найрізноманітнішої тематики, причому абсолютно безкоштовно, як з мережі Інтернет, так і з флешки.

✓ Роботи з виконання заявки

У присутності замовника телемайстр виконав налаштування Smart TV LG, встановив та запустив додатки YouTube та Fork Player. Також він ознайомив користувача з кнопками, що відповідають за навігацію і розповів, як ними користуватися. Показав, як можна використовувати зовнішні закладки, в котрі він зможе зберігати свої плейлисти, доступні для перегляду.

✓ Загальна вартість послуги телемайстра

Така послуга, як налаштування, коштувала 350 грн.

✓ Висновки та поради телемайстра

Такі додатки, як YouTube і ForkPlayer відрізняються наявністю великої кількості різних функцій, крім того, вони прості та зручні у використанні, тому налаштування Smart TV LG в цьому сучасному телевізорі максимально правильне рішення.

Додати коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.