Заявка №
20010
✓ Пристрій, виробник, модель

Ультратонкий 32-дюймовий телевізор Філіпс 32PHS5301/12 (Philips), що зібраний у Польщі, з наявністю функції Smart TV та бездротового модуля WI-Fi. У телевізора гарний набір роз'ємів, включаючи два HDMI, два USB, Ethernet-LAN RJ-45, роз'єм для супутникової приставки та інші. Аудіосистема загальною потужністю 16 Вт разом з такими технологіями, як Incredible Surround, Clear Sound, Auto Volume Leveller, Bass Control, Smart Sound відповідає за високу якість звуку.

✓ Причина виклику телемайстра

В телевізорі розбита матриця, причому досить сильно, тому замовник викликав нашого телемайстра, що надає послуги на виїзді. З цією несправністю можлива лише заміна матриці телевізора Philips, а оскільки такої складності ремонт не можливий у домашніх умовах, клієнту запропоновано привезти телевізор до сервісного центру.

✓ Діагностика телемайстра

В телевізорі пробита матриця у верхньому лівому кутку, в місці удару утворився великий скол, що світиться, від якого в різні боки численні дрібні тріщини різної глибини. Ще кілька довгих тріщин пройшли через весь екран. Між довгими тріщинами велика сіра пляма, тут вертикальні кольорові стовпці. Внизу залишилася заставка "Немає сигналу". Всі ці дефекти добре помітні на світлинах №1 та 2, вони вказують на те, що без заміни нової матриці не обійтися.

✓ Роботи з виконання заявки

Перш ніж було замінено матрицю телевізора Philips, ми замовили та купили нову ідентичну панель. Після її отримання телемайстри акуратно демонтували розбиту деталь, а на її місце встановили нову. На останній світлині видно, що після всіх налаштувань зображення на екрані відмінної якості.

✓ Загальна вартість послуги телемайстра

Демонтаж розбитої матриці + заміна на нову коштували 3900 грн.

✓ Висновки та поради телемайстра

У цьому випадку для заміни матриці телевізора Philips були всі підстави, оскільки внаслідок удару з'явилося безліч різних механічних пошкоджень. Після результативної заміни замовнику рекомендовано уникати будь-яких контактів з новим екраном, який через свої конструктивні особливості залишається вразливим до різних впливів.

Додати коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.