Сьогодні важко собі уявити життя без телевізора. Вже відходять у минуле кінескопні телевізори, їм на зміну прийшли більш сучасні моделі, в котрих використовуються найпрогресивніші технології, завдяки яким можна повною мірою насолодитися реалістичним зображенням, об'ємним звуком. Незважаючи на високу якість, надійність, вони також схильні виходити з ладу з найрізноманітніших причин. Часто трапляється, що користувач стикається з проблемою, коли в телевізорі під час перегляду улюбленої телепередачі пропав звук. У чому ж причина поломки, як її позбутися? Насамперед, варто розібратися, за яких обставин сталася проблема, після чого звернутися за допомогою до фахівця.

Якщо в телевізорі немає звуку, тепер не обов'язково транспортувати його в сервіс майстерню. Викликавши телемайстра на дім, за допомогою точної діагностики будуть визначені причини несправності телевізорів, тільки після цього виконані відповідні ремонтні роботи. Наш телемайстер обслуговує на власному автотранспорті всі райони, передмістя міста Києва. Заповнивши заявку на сайті чи зателефонувавши по телефону, така проблема, як з телевізора несподівано пропав звук, буде оперативно вирішена на високому професійному рівні. Приїхавши за вказаною адресою майстер надасть післягарантійні послуги з ремонту плазмових, РК, LCD, LED, Smart TV телевізорів, незалежно від марки, виробника, діагоналі екрана, складності поломки. На весь ремонт буде надана гарантія.

Коли в телевізорі є зображення але немає звуку з будь-яких джерел сигналу, пропав звук на ресивер або домашній кінотеатр, причин може бути декілька, з яких слід виділити основні чотири, котрі, як показує практика, зустрічаються більш ніж у 60%. Однією з найпоширеніших причин, коли в телевізорі немає звуку, є несправність процесора, радіоканалу або збої в пам'яті. Доволі часто ця проблема може виникати, коли в пристрої зламаний динамік. Причин цьому може бути кілька - знос, заводський брак, різні механічні пошкодження. Через механічні пошкодження, неякісне складання телевізора, може відбуватися поганий контакт окремих елементів, що також спровокує те, що в телевізорі пропав звук. Досить частою проблемою, коли зображення на екрані є, але немає звуку, є згоріла мікросхема, що відбувається через неякісне живлення, замикання прохідного конденсатора, надмірне навантаження. Багато користувачів використовують телевізор не тільки для перегляду телепередач, підключаючи до нього різні пристрої - відеокамери, навушники, ігрові приставки, комп'ютери і т.д. У деяких випадках з телевізора не відтворюється звучання через неправильне підключення до приладу (у випадку з HDMI проводом). Зношування, розхитування роз'єму для навушників, також може спровокувати проблему, коли з телевізора пропав звук. У будь-якому випадку варто пам'ятати, що сучасний телевізор максимально складний технологічно, тому будь-яке некваліфіковане втручання остаточно виведе його з ладу.