Без телевізора, котрий допомагає завжди залишатися в курсі останніх подій, на якому можна подивитися улюблені телепередачі, кінофільми, неможливо уявити собі сучасне життя. Незважаючи на те, що сучасні телевізори, будь то РК, LED, LCD чи плазма, якісні та надійні, однак вони максимально складні в технологічному сенсі. Саме тому схильні до різного роду несправностей, одна з котрих, коли немає зображення на матриці, хоча звук є. Для багатьох користувачів, вихід телевізора з ладу прирівнюється до катастрофи, багато з них задаються питанням - що ж зробити в ситуації, що склалася, чи можливо швидко та якісно вирішити дану проблему?

Якщо в телевізорі немає зображення, але звук є, не обов'язково транспортувати громіздку, при цьому досить крихку техніку в сервіс центр. Можна скористатися зручною, затребуваною послугою, викликавши телемайстра на дім, для якого якісне усунення несправностей телевізора є спеціалізацією. Приїхавши за вказаною адресою (м. Київ та передмістя) на своєму автотранспорті, фахівець за допомогою безкоштовної діагностики зможе точно визначити, чому немає картинки на телевізорі, хоча звук є, і тільки потім виконає ремонтні роботи. Для цього в його розпорядженні є сучасне обладнання, інструменти. Заповнивши заявку на сайті чи зателефонувавши по телефону, ви максимально швидко вирішите проблеми, заощадивши час, сили, фінанси. На всі роботи надається гарантія.

Коли в телевізорі є звук, але немає зображення - ремонт неминучий. Це один з найпоширеніших дефектів у всіх моделях, як в РК (LCD), так і плазмових панелях. Він може бути викликаний різними факторами. Можливою причиною даної проблеми, коли на екрані немає картинки, може стати поломка інвертора, котрий відповідає за подачу високої напруги на лампи підсвічування. Не менш поширеним є вихід з ладу самих ламп підсвічування. В даному випадку екран стає тьмяним або повністю темним. Лампи можуть вийти з ладу через механічні пошкодження, "сісти" або просто вигоріти, працюючи при підвищеній яскравості. Досить часто, це стає причиною поломки блоку живлення. Неакуратне, неправильне використання телевізора (удари, поштовхи, падіння, постійне потрапляння прямих сонячних променів, рідини та ін.) можуть призвести до поломки або пошкодження дорогої матриці, котру доведеться повністю міняти. Якщо несправна системна плата, з ладу вийшов конвертор, несправні шлейфи підключення РК, плазмової панелі, користувач також може зіткнутися з ситуацією, коли немає зображення на екрані, хоча є звук. Це також може бути сильне ослаблення яскравості зображення, що виводиться на РК екран, або поломка дешифратора. Досить часто LCD моделям потрібний ремонт через появу на екрані «битих» пікселів. З усіма цими несправностями зможе впоратися досвідчений приватний телемайстер, що приїде в самий зручний для клієнта час і виконає відновлення працездатності телевізора на професійному рівні.