У кожному будинку є телевізор, котрий по праву можна вважати одним з найбільш незамінних приладів. На жаль, з різних причин телевізори можуть виходити з ладу - згоряє БЖ або плата, з'являються несправності інвертора та ін, що може бути викликано частими стрибками напруги в мережі. У сучасних моделях можуть проявлятися самі різні несправності телевізора, наприклад, телевізор вимкнувся і не вмикається, не блимає, не горить червона лампочка. Щоб зрозуміти причину, через яку телевізор не вмикається, потрібно розібратися з симптомами. Наприклад, відсутність зображення, звуку не завжди є свідченням того, що пристрій вийшов з ладу. Якщо на телевізорі немає індикації, проблема може полягати в шнурі підключення, котрий доведеться замінити, в розетці, яка могла перегоріти і т.д. Несправні кнопки вмикання, що розташовані на корпусі, також можуть стати причиною того, що телевізор не вмикається. Це може бути вирішено, як заміною самих кнопок, так і панелі управління в цілому.

При виникненні будь-якого збою в роботі телевізійної техніки, будь то РК, LED, LCD, плазма, самостійне втручання тільки посилить проблему. Сьогодні, можна уникнути транспортування громіздкого пристрою в майстерню, оскільки є прекрасна можливість викликати телемайстра на дім чи офіс. Якщо телевізор не вмикається, не горить індикатор, лампочка не блимає, усередині нього щось пищить, наш спеціаліст приїде на своєму автотранспорті, проведе безкоштовну діагностику, що дозволить точно визначитися з поломкою, причому, не залежно від того, де проживає клієнт, в м.Києві або його передмістях. Майстер приїде і швидко визначиться, чому не включається телевізор і не блимає індикація. Володіючи всім необхідним інструментом, знаннями, досвідом, результат гарантовано буде позитивним. На весь спектр виконаних робіт надається гарантія.

Як свідчить багаторічна практика, якщо телевізор не вмикається, а також світлодіод не горить, не блимає, перше, що необхідно зробити - перевірити стан блоку живлення. Дана несправність може виявлятися, якщо ланцюг живлення блоку телевізора обірваний (резистор, запобіжник і т.д.), коли в первинних колах від трансформатора БЖ до розетки присутнім є коротке замикання, котре призвело до обриву запобіжника, резистора і т.д. Значно рідше спостерігається коротке замикання у вторинних ланцюгах, що спричинить повний вихід з ладу БЖ. При незначних поломках працездатність блоку відновити можна, при більш серйозних несправностях, його доведеться міняти повністю.