Заявка №
90275
✓ Пристрій, виробник, модель

Соні KD-43XF7596 (Sony) - це сучасний 43-дюймовий 4К-телевізор, що володіє відмінною функціональністю та багатим асортиментом інтегрованих цифрових тюнерів. Завдяки платформі Smart TV, що працює на базі ОС Android, користувач має можливість скористатися голосовим пошуком, функцією Time Shift та масштабуванням зображення (Upscaling), аж до 4К. За високу якість зображення несе відповідальність графічний процесор X-Reality PRO

✓ Причина виклику телемайстра

Замовнику потрібне налаштування Смарт ТВ Соні, з цієї причини він викликав телемайстра, що надає послуги на виїзді. Фахівець приїхав в Троєщина (Лівий берег Дніпра) та дізнався, що даний телевізор, що виготовлений в 2018 році (Малайзія) встановлений на спеціальній тумбі.

✓ Діагностика телемайстра

Телевізор у відмінному стані, раніше він ще не відкривався. Виходячи з практики, робота Смарт ТВ неможлива без Інтернету, підключити який можна використавши кабель, так і за допомогою Wi-Fi. Оскільки дана модель телевізора з вбудованим модулем Wi-Fi, налаштування здійснювалося бездротовим способом.

✓ Роботи з виконання заявки

У першу чергу виконано з'єднання з мережею інтернет. Після цього зроблене результативне налаштування Смарт ТВ Соні. В результаті замовник отримав можливість використовувати безліч додатків, включаючи MEGOGO, AMAZON та багато ін., грати на великому екрані в комп'ютерні ігри, слухати музику, переглядати телепередачі. 

✓ Загальна вартість послуги телемайстра

Вартість налаштування склала 400 грн.

✓ Висновки та поради телемайстра

Скористатися всіма перевагами «розумного» телебачення, виконавши його налаштування, не транспортуючи телевізор з тендітною матрицею в сервісний центр - це правильне рішення. Замовник також ознайомлений з тим, як надалі використовувати дану сучасну функцію, налаштування котрої виконувалося в його присутності.

Додати коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.