Заявка №
20014
✓ Пристрій, виробник, модель

LCD телевізор ЛГ 43UH6507 (LG) з 43-дюймовою матрицею, LED підсвіткою та підтримкою Smart TV (ОС webOS 3.0). Ця модель з роздільною здатністю 4К 3840х2160 (4К), частотою розгортки 1200 Гц. Сумарна потужність динаміків 20 Вт відповідає за кришталево чисте звучання, а за високу натуральність кольорів відповідає технологія ColorPrime Pro.

✓ Причина виклику телемайстра

Оскільки ми завжди надаємо послуги телемайстра вдома, обслуговуючи місто Київ та передмістя, спеціаліст приїхав до замовника. Причина виклику - у телевізорі при включенні сірий екран, що дуже заважає перегляду, також немає звуку.

✓ Діагностика телемайстра

Телемайстер приїхав додому до клієнта, розібрав телевізор та дізнався, що у цій моделі використовується матриця LC430DGG (FJ)(M1), центральна плата з тюнером EBL61741501 та шлейфами EAD63525718, EAD63525719. Щоб послуги телемайстра вдома були результативними, насамперед виконується діагностика, яка показала, що з ладу вийшла плата Main Board. Оскільки відремонтувати її можна лише в стаціонарних умовах, телемайстер забрав телевізор у сервісний центр.

✓ Роботи з виконання заявки

Щоб виконати ремонт несправної плати Main Board довелося перепаяти на ній багато різних деталей, таких як діоди, резистори, кілька конденсаторів з різним маркуванням, для чого використовували спеціальне ремонтне обладнання. У цьому разі послуги телемайстра вдома було надано на 50%, оскільки основний ремонт виконувався у сервісному центрі. Після результативного ремонту телевізор, обмотаний у плівку, привезли назад клієнту додому (див. світлину №1).

✓ Загальна вартість послуги телемайстра

Послуга, яка полягає у ремонті центральної плати, коштувала 1900 грн.

✓ Висновки та поради телемайстра

Оскільки телевізор у досить хорошому стані, більше того, раніше він не ламався та до послуги телемайстра вдома не вдавалися, можна зробити висновок, що він експлуатувався правильно. Імовірно, причиною виходу з ладу плати Main Board міг стати різкий перепад напруги мережі, внаслідок чого на ній погоріло багато деталей. Надалі, якщо виникнуть якісь збої в роботі, рекомендовано нічого самостійно не робити, а викликати телемайстра додому, який виконає діагностику та визначить, що робити далі.

Додати коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.