Заявка №
20041
✓ Пристрій, виробник, модель

Самсунг UE55MU6400 (Samsung) – це функціональний телевізор із великою діагоналлю, що становить 55-дюймів. LCD РК матриця з LED підсвіткою, підтримує технологію HDR та 4К роздільну здатність 3840x2160 пікселів. Програмною основою є платформа Samsung Smart TV (ОС Tizen), яка доповнена одним CI слотом, вбудованим медіаплеєром та функцією Time Shift. Набір роз'ємів представлений трьома HDMI, двома USB 2.0, Wi-Fi та іншими.

✓ Причина виклику телемайстра

Телевізор не включається, зі слів замовника перед цим блимав екран, що дуже заважало перегляду. Щоб не ризикувати та не транспортувати цей великий телевізор до сервісного центру, він вирішив, що найкращим рішенням стане ремонт телевізора з виїздом додому.

✓ Діагностика телемайстра

Наші телемайстри працюють на виїзді, обслуговуючи м. Київ та його передмістя, тож у домовлений час фахівець прибув до клієнта додому. Після проведеної діагностики стало зрозуміло, що з ладу вийшла плата живлення та підсвітки BN44-00876A (див. світлину №3). Такі «симптоми» вказують на те, що ремонт телевізора з виїздом додому неминучий.

✓ Роботи з виконання заявки

Для відновлення плати живлення та підсвітки довелося перепаяти багато різних компонентів, таких як кілька електролітичних конденсаторів різного номіналу, діод, резистори. Також перепаяно одну мікросхему. Такі дії дозволили повністю розв'язувати проблему - телевізор включається, зображення на екрані більше не блимає. На цей ремонт, який виконувався на виїзді у присутності замовника у нього вдома, видано гарантію.

✓ Загальна вартість послуги телемайстра

Ремонт плати живлення та підсвітки з заміною деталей коштував 2200 грн.

✓ Висновки та поради телемайстра

Як показує багаторічний досвід роботи, така несправність могла бути спровокована різними обставинами, однак користувач прийняв правильне рішення та викликав спеціаліста для виконання ремонту телевізора з виїздом додому. Це в першу чергу пов'язано з тим, що телевізор великої діагоналі та з великою вагою (19 кг), тому при транспортуванні був ризик пошкодити дорогу 55-дюймову матрицю, тоді ремонт обійшовся б значно дорожче. 

Додати коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.