Заявка №
90267
✓ Пристрій, виробник, модель

32-дюймовий РК LCD телевізор Самсунг UE32J5200AW (Samsung), виготовлений в Угорщині, наділений такою технологією, як Smart TV. Дана модель з бездротовим інтерфейсом Wi-Fi, а завдяки наявності роз'ємів HDMI, цей телевізор перетворюється на головний елемент домашнього центру розваг.

✓ Причина виклику телемайстра

Замовник попросив, щоб була виконана термінова заміна LCD панелі телевізора, на якій в результаті падіння багато різних вад. Він хотів викликати телемайстра до себе додому, про те в даній послузі йому відмовлено та запропоновано доставити не робочий телевізор в нашу майстерню, де для такої складності ремонту, як заміна нової матриці є всі умови.

✓ Діагностика телемайстра

Через падіння на підлогу, на якій були сторонні предмети, панель пробита в двох місцях - у верхньому правому кутку та посередині біля лівої рамки. Від цих місць в різні боки безліч тріщин, причому як дрібних, так і досить довгих, на котрих продовгасті плями, що світяться. З лівого боку велика біла пляма невизначеної форми. Візуально матриця як би розбита на сектори, в яких смуги ат стовпці різної ширини. Між двома довгими тріщинами вертикальна широка лінія.

✓ Роботи з виконання заявки

У даному випадку заміна LCD панелі телевізора стала можливою після того, як нам вдалося замовити і купити нову панель, що відповідає всім технічним характеристикам розбитої. Тільки після цього телевізор розібрали, зняли розбиту деталь та встановили нову. Замовнику видана гарантія.

✓ Загальна вартість послуги телемайстра

Ремонт по заміні + сама матриця коштували 3900 грн.

✓ Висновки та поради телемайстра

Така проблема, як падіння телевізора та результат заміна LCD панелі телевізора, є досить поширеною. Це завжди досить складний ремонт, оскільки у сучасних телевізорів тонка та дуже вразлива LCD панель. Рекомендовано більш ретельно закріпити телевізор, враховуючи його розміри та вагу.

Додати коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.