Заявка №
90209
✓ Пристрій, виробник, модель

42-дюймовий телевізор ЛЖ 42LB631V (LG) з функцією Smart TV на платформі WebOS та Full HD екраном. Серед інтерфейсів підключення можна відзначити HDMI, SCART, USB, компонентний та композитний входи, аудіовхід для ПК і Ethernet (RJ-45). У телевізорі використовується двоканальна аудіосистема загальною потужністю 20 Вт з підтримкою технології об'ємного звучання.

✓ Причина виклику телемайстра

Клієнту необхідна заміна екрану телевізора LG 42-дюйма, що зроблена в нього вдома, з цієї причини він викликав телемайстра. Однак в даній послузі йому відмовлено та запропоновано привезти телевізор в сервісний центр. З розповіді користувача з'ясували, що через неакуратне поводження дуже сильно пошкоджений екран, на ньому не можливо дивитися передачі.

✓ Діагностика телемайстра

При огляді з'ясувалося, що з обох сторін є дірки, що світяться, від них в усі боки багато дрібних тріщин. Крім цього, тріщини практично по всій матриці, деякі з них теж світяться. Над логотипом LG велика світла растрова пляма невизначеної форми. Між тріщинами видно різнокольорові стовпчики, два з яких досить довгі. З такою несправністю заміна екрану телевізора LG 42-дюйма неминуча.

✓ Роботи з виконання заявки

Перш ніж була виконана заміна екрану телевізора LG 42-дюйма, необхідно було замовити та купити відповідну матрицю. Тільки потім демонтували розбиту і виконали заміну. Зроблені налаштування, в результаті зображення високої якості. Клієнт отримав гарантію.

✓ Загальна вартість послуги телемайстра

Ціна заміни і нової панелі - 6900 грн.

✓ Висновки та поради телемайстра

В даному випадку висновок один - до подібних проблем призводить неправильна, чи не акуратна експлуатація зі сторони самих же користувачів, що проявляється в різних механічних впливах. В даному випадку це сильний удар. Користувачеві надано роз'яснення та рекомендації щодо подальшого використання відремонтованого телевізора, що допоможе уникнути проблем надалі.

Додати коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.