Одна з поширених причин, по якій телевізор перестає нормально працювати це несправна РК LED матриця. Ми зможемо купити матрицю для телевізора і замінити її, практично в будь-якій моделі ТВ. Якщо телевізор після падіння або удару і на екрані з'явилися тріщини, то потрібно всього лише купити матрицю до телевізора з наступною її заміною. Якщо механічних пошкоджень матриці телевізора не було, то можливо вийде її відновити і купувати матрицю не доведеться. Ми можемо купити матрицю телевізора з заміною для замовників з Києва, або будь-яких інших регіонів України.

Дата виконання: 26.01.2022
Заявка №:
20029
Пристрій, виробник, модель:
43-дюймовий LED телевізор Соні KD-43XE7005BR (Sony), що увійшов до лінійки 2017 року, наділений функцією Smart TV, роздільною здатністю 4К UHD 3840x2160 пікселів, а також бездротовим інтерфейсом Wi-Fi. Він має гарний асортимент портів та роз'ємів, включаючи 3 HDMI, 3 USB, Ethernet (LAN) та інші.
Причина виклику телемайстра:
В телевізорі механічні пошкодження матриці, повністю зникло зображення. З такою проблемою замовник звернувся за допомогою до нашого сервісного центру. Йому потрібно, щоб ми змогли купити матрицю телевізора Sony та виконати заміну. Ми можемо виконати такої складності ремонт, але для цього телевізор необхідно доставити в майстерню, оскільки в домашніх умовах він не можливий.
Дата виконання: 28.05.2019
Заявка №:
90276
Пристрій, виробник, модель:
3D телевізор ЛДЖІ 55UB850V (LG) з 55-дюймовою матрицею, наділений 4К роздільною здатністю, функцією Smart TV, бездротовим інтерфейсом Wi-Fi, а також процесором зображення Triple XD Engine. У цього купленого замовником телевізора відмінний набір роз'ємів, в число котрих входять USB 3.0, два USB 2.0, три HDMI 1.4, HDMI 2.0.
Причина виклику телемайстра:
Замовник попросив купити матрицю для телевізора LG 55 в Україні та виконати ремонт у нього вдома. Оскільки такий ремонт належить до категорії складних, тому можливий тільки в сервісній майстерні, куди телевізор доставили. Як виявилося, в телевізор, що був розташований на стіні у вітальні, діти під час гри потрапили залізною кулькою.
Дата виконання: 22.05.2019
Заявка №:
90269
Пристрій, виробник, модель:
32-дюймовий LED телевізор Самсунг UE32F5300AK (Samsung) з функцією Smart TV, але без наявності вбудованого Wi-Fi модуля. Ця модель виготовлена в 2013 році, в ній використовується двуядерний процесор зображення HyperReal Engine, а кут огляду дорівнює 178°/178°. У телевізора три роз'єми HDMI, два USB, завдяки чому його можна використовувати в якості домашнього розважального комплексу.
Причина виклику телемайстра:
В телевізорі пробита матриця, а оскільки ми точно знаємо де купити матрицю до телевізора в Києві, замовнику запропоновано привезти його в сервісну майстерню. Це пов'язано з тим, що з такою несправністю ремонт по заміні екрану в домашніх умовах неможливий. Як виявилося, по телевізору був сильний удар (дитина ненавмисно вдарила залізним іграшковим трактором), в результаті чого він повністю вийшов з ладу.
Дата виконання: 16.05.2019
Заявка №:
90261
Пристрій, виробник, модель:
29-дюймовий телевізор ЛДЖ 28LF491U (LG) з ЛЕД підсвічуванням, увійшов в лінійку 2014 року. Він наділений такими прогресивними технологіями, як Smart TV, у нього є бездротовий інтерфейс Wi-Fi, а за високу якість зображення, досконалість кольору, контрасту та чіткості відповідає потужний процесор Triple XD Engine.
Причина виклику телемайстра:
Оскільки телевізор вийшов з ладу через механічні пошкодження на панелі, необхідно купити ЛЕД матрицю телевізора з наступною заміною. Такої складності ремонт неможливий в домашніх умовах, тому замовнику запропоновано, щоб він привіз телевізор в сервісний центр.
Дата виконання: 12.05.2019
Заявка №:
90257
Пристрій, виробник, модель:
32 дюймовий LED телевізор шостої серії Самсунг UE32F6800 (Samsung) з наявністю сучасної та популярної функції Smart TV, у нього є підтримка активної 3D технології. Наявність бездротового інтерфейсу Wi-Fi, чотирьох роз'ємів HDMI, використання потужного процесора 3D HyperReal Engine - це далеко не всі переваги моделі.
Причина виклику телемайстра:
Оскільки телевізор впав і вийшов з ладу, необхідно купити матрицю для телевізора в Києві та виконати заміну. Замовнику запропоновано привезти пристрій в сервісну майстерню для виконання цього складного ремонту, на що він дав свою згоду.
Дата виконання: 07.05.2019
Заявка №:
90239
Пристрій, виробник, модель:
42-дюймовий 3D телевізор ЕЛДЖІ 42LB650V (LG) з частотою оновлення 500 Гц (MCI), кутом огляду 178°/178° та процесором зображення Triple XD Engine. Цей «розумний» Smart TV телевізор наділений широким асортиментом роз'ємів, таких, як три HDMI 1.4, три USB 2.0, бездротовий Wi-Fi.
Причина виклику телемайстра:
Замовник зателефонував та попросив купити матрицю телевізора LG 42-дюйма та замінити, оскільки та, що встановлена, розбита. Це сталося через потрапляння гострого предмета по екрану. Ми виконуємо такої складності ремонти тільки в сервісному центрі.
Дата виконання: 03.05.2019
Заявка №:
90221
Пристрій, виробник, модель:
32-дюймовий (81 см) рідкокристаллічний LED телевізор Самсунг UE32J5200AK (Samsung) з такими сучасними функціями, як SmartTV, потужним процесором зображення HyperReal та наявністю бездротового інтерфейсу Wi-Fi. Завдяки наявності двох входів HDMI, USB та інших роз”ємів, цей телевізор можна сміливо зарахувати до домашнього розважального комплексу.
Причина виклику телемайстра:
Дуже важливо знати, де можна купити матрицю до телевізора та як в подальшому правильно виконати її заміну. Замовник викликав телемайстра, що працює на виїзді до себе додому, оскільки в телевізорі розбита матриця. Однак такої складності ремонт неможливий в домашніх умовах, тому запропоновано привезти його в сервісний центр.
Дата виконання: 24.04.2019
Заявка №:
90204
Пристрій, виробник, модель:
Самсунг UE32F5500AK (Samsung) - LED телевізор з діагоналлю 32 дюйма та підтримкою функції Smart TV. Екран телевізора з FullHD дозволом, частотою зміни кадрів 100 Гц (технологія Clear Motion Rate) і широким кутом огляду 178°. Для доступу в Інтернет в ТВ передбачені порт LAN, а також інтегрований модуль Wi-Fi. За якість зображення відповідає 2-х процесор Dual Core разом з безліччю сучасних технологій.
Причина виклику телемайстра:
Потрібно купити матрицю телевізора Samsung 32-дюйма та виконати заміну, оскільки після падіння зі стіни вона розбита. Спочатку користувач хотів, щоб ремонт виконувався у нього вдома, однак дізнавшись, що це не можливо погодився привезти телевізор в сервісний центр, де для цього є всі умови.
Дата виконання: 15.04.2019
Заявка №:
90192
Пристрій, виробник, модель:
ЛГ 42LB631V (LG) - це широкоформатний 42-дюймовий телевізор, наділений IPS-матрицею, LED підсвічуванням, котрий відрізняється вишуканим витонченим корпусом. Наявність Smart TV, вбудованого Wi-Fi модуля, хороший набір роз'ємів, це не всі переваги моделі.
Причина виклику телемайстра:
Клієнт попросив купити матрицю на телевізор LG 42 дюйми і виконати її заміну в домашніх умовах, оскільки вона вся в механічних пошкодженнях. Однак йому відмовлено та запропоновано привезти телевізор в сервісний центр, оскільки такої складності ремонт неможливий вдома у користувача. Як виявилося по екрану вдарили залізною дитячою машинкою, тому з'явилися тріщини.
Дата виконання: 10.04.2019
Заявка №:
90188
Пристрій, виробник, модель:
Телевізор Самсунг UE32J4500AK (Samsung), 2017р., наділений 32" LED матрицею, а також такими «розумними» функціями, як Smart-TV (Операційна система Orsay) та Wi-Fi. Поряд з гарною якістю зображення, телевізор відрізняється чистим, потужним звуком, оскільки в ньому використовується технологія Dolby Digital Plus, а акустична система складається з двох динаміків із сумарною потужністю 10 Вт.
Причина виклику телемайстра:
Замовник попросив купити екран на телевізор Cамсунг, який розбитий та виконати заміну у нього вдома, щоб не транспортувати пристрій в сервісний центр. Йому надані роз'яснення, що такої складності ремонт можливий тільки в стаціонарних умовах майстерні, тому він погодився доставити його туди.