Заявка №
90226
✓ Пристрій, виробник, модель

32" (81 см) LED телевізор ЛДЖІ 32LN542V (LG) відноситься до бюджетного сегменту, однак у нього є вбудований TV-тюнер, що підтримує сучасний цифровий DVB-T2 формат. У моделі використовується процесор зображення Triple XD Engine.

✓ Причина виклику телемайстра

Телевізор «висить» на заставці, з цієї причини клієнт викликав телемайстра, що працює на виїзді. З його пояснень з'ясували, що телевізор включається тільки пультом дистанційного керування, спочатку з'являється заставка і «зависає». Чи буде недорогий ремонт телевізора залежить від складності несправності.

✓ Діагностика телемайстра

Після того, як телевізор розібрали, з'ясувалося, що в ньому використовується матриця LC320DUE (SF) (R1), однак проблема виникла в роботі материнської плати (Main Board), яку можливо відновити на компонентному рівні. Виходячи з цього, недорогий ремонт телевізора не вийде, оскільки несправність не проста.

✓ Роботи з виконання заявки

Для відновлення плати Main Board довелося перепаювати багато оригінальних деталей, в тому числі мікросхеми, які довелося замовляти. З цієї причини строки ремонту трохи затягнулися, але він виявився результативним, несправність повністю локалізована. На цей ремонт видана гарантія.

✓ Загальна вартість послуги телемайстра

Разом з деталями ремонт обійшовся 1800 грн.

✓ Висновки та поради телемайстра

Телемастер роз'яснив користувачеві, що несправність виявилася досить складною, тому недорогий ремонт телевізора не можливий. В даному випадку вдалося відновити плату, що вийшла з ладу, на компонентному рівні. Якби її довелося міняти на нову, кінцева вартість ремонту була б значно вищою. Також ним дані корисні рекомендації щодо подальшої експлуатації телевізора.

Додати коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.